معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از راه‌اندازی سایت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نشانی الکترونیکی hq-khz.ir با هدف اطلاع‌رسانی برنامه‌های هفته قرآن و عترت در این استان خبر داد.

به گزارش دفتر تبلیغ، ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت؛ سید کریم موسوی معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیراجرایی هفته قرآن و عترت، گفت: هفته قرآن و عترت استان خوزستان با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی و فراهم ساختن زمینه مناسب بروز خلاقیت‌های هنری و شناسایی هنرمندان عرصه‌های مختلف قرآنی و دینی بهمن‌ماه در استان خوزستان برگزار می‌شود.

پرتال رسمی هفته قرآن و عترت استان خوزستان به نشانی  www.hq-khz.ir به منظور ارسال اثر متقاضیان به دبیرخانه امروز ۴ آذر راه اندازی شد.

هفته قرآن و عترت در رشته‌های هنری(شعر، داستان، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، هنرهای سینمایی، رسانه مجازی)، رشته‌های قرآنی(ترتیل، ابتهال، تواشیح، حفظ و تلاوت) و برنامه‌های متنوعی چون محافل نور، یادواره شهدای قرآنی، کارگاه عملی و ورکشاپ و تکریم از پیشکسوتان قرآنی برگزار می‌شود.

موضوع آثار مفاهیم قرآنی و سیره و سبک زندگی اهل بیت(ع) است. براساس فراخوان اعلام شده مهلت ارسال آثار ۲۰ آذر اعلام شده است.

شرایط شرکت در هفته قرآن و عترت در بخش‌های مختلف این رویداد قرآنی به زودی بر خروجی خبرگزاری ایکنای خوزستان قرار می‌گیرد.

همچنین علاوه بر خوزستان، استان‌های کهگیلویه‌وبویراحمد، فارس، سیستان‌وبلوچستان، کرمان، مازندران، اصفهان، سمنان، هرمزگان، مرکزی، قزوین و چهارمحال‌وبختیاری، نیز «هفته قرآن و عترت» را برگزار خواهند کرد.

 

نویسنده نوشته: Admin

شاید دوست داشته باشید

نتایج بخش داستان کوتاه هفته قرآن و عترت خوزستان اعلام شد

نتایج بخش داستان کوتاه هفته قرآن و عترت خوزستان اعلام

تأکید بر اهمیت فعالیت های قرآنی و لزوم گسترش آن

ندا بنی تمیم دبیر بخش داستان کوتاه هفته قرآن و

تجلی تئاتر قرآنی در هفته قرآن و عترت خوزستان

مصطفی بوعذار دبیر بخش هنرهای نمایشی هفته قرآن و عترت

اجرا شده توسط: همیار وردپرس