معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جزئیات هفته قرآن و عترت در استان را اعلام کرد.

به گزارش دفتر تبلیغ، ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت؛ سید کریم موسوی، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با  همکاری دفتر تبلیغ، ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فراخوان «هفته قرآن و عترت» خوزستان را منتشر کرد.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: این جشنواره در رشته های مختلف قرآنی از قبیل، حفظ، قرائت، ترتیل و همچنین در حوزه‌ هنرهای نمایشی، سینمایی، تجسمی، صنایع دستی، هنرهای آوایی، شعر ، داستان و .. برگزار می شود.

وی تصریح کرد: اختتامیه جشنواره هفته قرآن و عترت و معرفی برگزیدگان این جشنواره گسترده در سطح استان، در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

موسوی با دعوت از تمامی علاقه مندان به هنرهای مختلف قرآنی به منظور شرکت در این جشنواره، بیان داشت: از همه علاقه مندان به هنرهای مختلف قرآنی تقاضا می کنیم که در این جشنواره شرکت کنند و همچنین آثار خودشان را به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های محل سکونت خود و به دبیرخانه این جشنواره و یا به سایت رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ارسال کنند.

وی در پایان با اشاره به داوری های جشنواره، اظهار داشت: آثار تمامی بخش های جشنواره، از سوی داوران مطرح استانی و کشوری بررسی و ارزیابی خواهد شد.

 

نویسنده نوشته: Admin

شاید دوست داشته باشید

نتایج بخش داستان کوتاه هفته قرآن و عترت خوزستان اعلام شد

نتایج بخش داستان کوتاه هفته قرآن و عترت خوزستان اعلام

تأکید بر اهمیت فعالیت های قرآنی و لزوم گسترش آن

ندا بنی تمیم دبیر بخش داستان کوتاه هفته قرآن و

تجلی تئاتر قرآنی در هفته قرآن و عترت خوزستان

مصطفی بوعذار دبیر بخش هنرهای نمایشی هفته قرآن و عترت

اجرا شده توسط: همیار وردپرس